Služby


NEJŽÁDANĚJŠÍ SLUŽBA V RÁMCI VYKLÍZENÍ - STĚHOVÁNÍ JE VYKLÍZENÍ NEBO STĚHOVÁNÍ S NÁSLEDNOU DEZINFEKCÍ FOGGOVÁNÍM POTAŽMO IONIZACÍ ČÍMŽ SE VYKLÍZENÉ PROSTORY ALE STĚHOVANÉ PŘEDMĚTY ČI NÁBYTEK ZBAVÍ VŠECH VIRŮ BAKTERIÍ  ZÁPACHU  PLÍSNÍ A JEJICH ŠÍŘENÍ


OPRAVDU VELICE ŽÁDANOU SLUŽBOU PRO VŠECHNY  VEŘEJNÉ ALE I NEVEŘEJNÉ PROSTORY  BEZ ROZDÍLU - JE PRAVIDELNÝ  ÚKLIDOVÝ SERVIS PROSTORU S DEZINFEKCÍ STUDENOU MLHOU ZDARMA -NEJEN ŽE JSOU PROSTORY NA CCA 20 DNÍ ZBAVENÉ VŠECH VIRŮ NA POVRCHU ALE V PROSTORU SE LÉPE DÝCHÁ A ODCHÁZÍ POCIT ÚNAVY


NACENĚNÍ ZAKÁZKY ZDARMA


VYKLÍZENÍ  - STĚHOVÁNÍ 

DEZINFEKCE STUDENOU MLHOU   (FOGOVÁNÍ)     -  IONIZACE      

ÚKLIDOVÝ SERVIS

ZÁKLADNÍ BÍLENÍ


VYKLÍZENÍ - STĚHOVÁNÍ


 • Automobil pro odvoz je pevná skříň s hydraulickým čelem 3,5t s platnou homologací.
 • Na menší věci používáme dodávkové automobily.
 • Také je možné objednat si přestěhování či odvoz domácích spotřebičů.
 • Po domluvě předem, převezeme, nebo odvezeme těžké věci nad 100kg.
 • Pro vyklízení a demontáž používáme certifikované prostředky.
 • Vyklízení provádějí prověření, certifikovaní technici s očkováním, nebo testem.
 • Technici jsou proškoleni a mají platnou smlouvu k provádění daných prací.

KOMPLETNÍ ÚKLIDOVÝ SERVIS

 • Kompletní úklidový servis je zabezpečení špičkového provedení sjednaného úklidu včetně bonusů.

 • Provádíme nárazové, ale hlavně pravidelné úklidy, domácností, firemních prostor, škol, školek, kanceláří, hotelů, divadel, úřadů atd. Servis je kompletně zabezpečován prověřenými zaměstnanci. Do ceny našeho úklidového servisu patří i případné převozy nábytku, nebo odvoz nepotřebných věcí a jejich likvidace v rámci Prahy. Platíte jen poměrnou část za naložení. Dále jsme pro každý nově sjednaný dlouhodobí pravidelný úklid, jako bonus připravili pravidelnou povrchovou dezinfekci studenou mlhou ( foggováním- likvidace plísní, covidvirů ) zdarma !!!!!

 • Provádíme také představební a postavební úklidy

DEZINFEKCE STUDENOU SUCHOU MLHOU (FOGGOVÁNÍ)

 • Vhodné pro: domácnosti, hotely, divadla, restaurace, galerie, školy a školky, kanceláře, obchody, úřady, sklady, aj.
 • Každý námi ošetřený objekt od nás obdrží protokol o vykonané dezinfekci
 • Při pravidelném ošetřování objektu obdržíte jak protokol o provedené dezinfekci, tak i informační samolepku o udržovaném desinfikovaném prostoru.
 • Informace o foggování - Při dezinfekci přístroj tvořící studenou mlhu s dostřikem až 10m vytváří malé kapičky postřiku o velikosti kapek 10 - 50 mikronů. Jemné aerosolové kapičky se pomocí trysek rozptýlí do vzduchu a zůstanou ve vzduchu po delší dobu a pokryjí povrch. Tato účinná metoda se dá využít jak v uzavřených, tak i otevřených prostorech. Je vhodné ho využít na pevné povrchy jako chodby, kanceláře, šatny, jídelny, ordinace, čekárny, atd. Dezinfekční přípravek rozptýlený s použitím aerosolů vytváří dlouhou reziduální ochranu až 20 dní. Aplikovaný dezinfekční prostředek je určen k okamžité a rychlé dezinfekci ploch, předmětů, povrchů i v těžko přístupných místech. 
 • Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, gumu).
 • Prostředek je určen k přímému použití a snadné aplikaci pomocí foggaru, kdy ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy . 
 • Eliminuje široké spektrum mikroorganismů a má tyto účinky: baktericidní - včetně TBC, virucidní - včetně obaleného koronaviru a protikvasinkové. 
 • Prostředek je nehořlavý, nekorozivní, neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly.
 • Prováděno atestovanými parními fogarry.

IONIZACE

Jak Ionizace probíhá?

 • Telefonicky se domluvíme na naší návštěvě u vás. Pokud se jedná o prostor do 300m3 a budete chtít provést ionizaci ihned, tak vám ji udělá náš technik hned při první návštěvě. Jestliže máte větší prostor, tak při první návštěvě zaměříme prostor a vyhodnotíme jak bude ionizace probíhat a zašleme cenovou nabídku, která bude ZDARMA. Samotný proces bude probíhat tak, že dle tabulky se určí doba ionizování. Při procesu ionizování se nesmí v prostoru nacházet žádné osoby, zvířata ani rostliny. Po ukončení provozu přístroje se do prostoru může vstoupit po 1 hodině.  

Informace o ionizaci

 • Důležité je vědět, že vzduch obsahuje molekuly, které mohou být buď kladné nebo záporné, jejichž poměrné zastoupení se vlivem kvality ovzduší a působením elektrických výbojů mění. Čistý vzduch, například v horských oblastech anebo po dešti je plný záporných iontů, které způsobují, že se nám dobře dýchá. Naopak, čím více je ovzduší znečištěné, tím více záporných iontů se mění na kladné ionty. Vzduch plný kladných iontů způsobuje potíže s dýcháním, pocit únavy, bolesti hlavy, zhoršené soustředění, úzkosti, a problémy se spaním. Mimo to mají kladné ionty také vliv na oxidaci buněk celého těla, oslabují nervový a imunitní systém, což vede k předčasnému stárnutí organismu. Dlouhodobě oslabený organismus se pak hůře brání nemocem. Záporné ionty jsou opakem kladných a mají tedy na organismus příznivý vliv. Mezi účinky záporných iontů patří snadné dýchání, zvýšení výkonnosti, lepší soustředěnost, snížení únavy a tím i celková duševní i fyzická pohoda. Kladné ionty mají také potenciál oddalovat proces stárnutí buněk a přispívají k lepší a rychlejší rekonvalescenci.
 • Odstraňuje ze vzduchu zápach z kouře, cigaret, zvířat, chemikálií aj.

PRAVIDELNÝ SERVIS

Pokud se rozhodnete mít své prostory neustále čisté, tedy dezinfikované a ionizované, není problém. Rádi se o vaše prostory budeme starat a domluvíme pravidelnou údržbu. Samozřejmě za jiné, tedy nižší ceny než pro jednorázové zakázky. Po dezinfekci obdržíte protokol o vykonané dezinfekční službě a informační nálepku, na které bude uvedeno, že je váš prostor pravidelně dezinfikován. Jakým způsobem, v jakých intervalech a kým.

INFORMAČNÍ NÁLEPKA O PRAVIDELNĚ DEZINFIKOVANÉM A UDRŽOVANÉM PROSTORU - KW- SERVICE
INFORMAČNÍ NÁLEPKA O PRAVIDELNĚ DEZINFIKOVANÉM A UDRŽOVANÉM PROSTORU - KW- SERVICE

ZÁKLADNÍ BÍLENÍ

 • Vyklidili jsme vám sklep, komoru, garáž ? Rádi vám ji vybílíme.
 • Základní vybílení vyklizeného prostoru, použité barvy, nebo jiné prostředky jsou na domluvě se zadavatelem.
 • Nejedná se o profesiolnální malířské práce, ale opravdu jde jen o základní vybílení vyklizeného prostoru.