Volné pracovní pozice

TELEFONNÍ KOORDINÁTORKA, OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Hledáme koordinátorku pro telefonické sjednávání zakázek a obchodního zástupce. Pro Prahu a okolí na home office. Možnost tedy pracovat z celé ČR.  Jedná se o novou  na českém trhu nefrekventovanou, ale v dnešní době velice potřebnou nabídku dezinfekce studenou mlhou (foggování) a ionizace (viz. stránka naše služby). Do nabízených služeb Vás zaškolíme a ve všem pomůžeme. Požadujeme jen komunikativní, slušné, kultivované vystupování a uživatelskou znalost práce na PC. Ze začátku na DPP, nebo OSVČ. Nesháníme nikoho na týden, ale na dlouhodobou spolupráci. Plat je zaručených a férových 5% ( s motivačním navýšením procent na množství sjednaných zakázek) ze sjednané a uskutečněné zakázky pro telefonistku. U obchodního zástupce 6-8% při předložení domluvené a uzavřené, podepsané smlouvy se zákazníkem (tedy taktéž po uskutečnění zakázky). Naše služby jsou vhodné pro všechny veřejné prostory ( školy, školky, hotely. obchody. divadla, kina, restaurace, kanceláře, úřady, ordinace, čekárny, firmy aj.) domovní prostory i domácnosti. Takže opravdu obrovské pole působnosti a možnost opravdu vysokých výdělků. Vše je transparentní a práci na zakázkách je možné sledovat v elektronické podobě, či konzultovat a připomínkovat na poradách kw-service, nebo při pravidelné konzultaci s vedením kw-service. Vše dle uzavřené pracovní smlouvy (dohody). Výdělky jsou tedy omezené pouze vaší prací. Po zapracování jsou další bonusy samozřejmostí, následně možný i hlavní pracovní poměr. My vlastně nenabízíme práci, ale spolupráci na vašem vlastním projektu bez vstupních investic. Rozhodli jsme se pro tuto formu, proto že vyplácet nízký paušál při sjednání vyšších zakázek nám přijde nefér a také nechceme nikoho, kdo si nechce vydělávat svou prací. Opravdu nabízíme jedinečnou možnost jak se podílet na podnikání bez jakýchkoliv finančních nákladů. My poskytneme know-how, předplacenou telefonní sim kartu, skoro bezkonkurenční obrovské pole působnosti a smlouvou zaručených 5% z uskutečněné zakázky. Myslím, že je to férová a velice slušná nabídka. Hledáme slušné lidi, kteří se budou chtít podílet na společné prosperitě. Doufáme, že to půjde nám všem. Možné je i poskytnutí zázemí menší, čisté, plně vybavené, leč suterénní kanceláře. Snažíme se být schopni akceptovat dnešní dobu, nároky klientů a slušnou provizi pro naše spolupracovníky. Nic více nemůžeme a ani slibovat nechceme. Opravdu za odvedenou práci své provize dostanete dle smlouvy. Vše je o slušném jednání a domluvě. Těšíme se na příjemnou a dlouhodobou spolupráci.                                  KW-service pavel krejča


Pracovníky pro nárazové vyklízení a dezinfekci (foggováním)

Hledáme pracovníky na DPP nebo OSVČ, pro Prahu a okolí. Jedná se zatím o nárazové zakázky vyklízení a dezinfekce (foggováním) studenou mlhou. Do budoucna počítáme i s HPP, záleží na množství zakázek. Plat základních 150 kč na hodinu. Na sjednávání zakázek usilovně pracujeme. Do práce vás zaškolíme a ve všem pomůžeme. Počítáme s douhodobou spoluprácí. Požadujeme i nabízíme slušné a férové jednání.

Part'áka vyklízecí skupiny s ŘP 

Hledáme slušného člověka, který povede vyklízecí skupinu na jednotlivých zakázkách a zároveň bude řídit a obsluhovat užitkový vůz Peugeot Boxer skříň s hydraulickým čelem, možný řídit s ř.o. skupiny B. Hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci a vlastně kolegu co nám pomůže stabilizovat a řídit firmu. Časem určitě možný HPP. Nyní DPP nebo OSVČ. Základní plat 170 kč na hodinu. Vše je na domluvě  po zapracování můžeme domluvit jiný systém odměn.